ТОП-10 Надінських мультиків

Я зараз навіть не уявляю як я жила в своєму дитячому світі з отими кострубатими картонно-пластиліновими мультиками. Якось я показала дитині мультик свого дитинства про Чебурашку. Сто років його не дивилася, і тут така сіла з дитиною і вирішила показати дитині так би мовити «класіку».

На другій хвилині перегляду я помітила, що Надії відверто нудно. На тертій хвилині нудно стало мені. На четвертій хвилині почала псіхувати я, а потім завелася дитина. Такого гіркого плачу у нас давно не було. Більше я не ділилася з дитиною своїм травмованим радянським дитинством.

А потім зібрала до купи всі Надюхині вподобання і зробила найсуб’єктивніший топ-10.

Отже, авторитетне журі в особі Надії Романівни, Романівни Надії і Надюхи Любимочки вирішило, що в топі наших прекрасних мультиків такі «шидеври»:

«Пригоди Живчика» 

hqdefault

Яскравий пригодницький мультфільм «Пригоди Живчика та його друзів» знятий в 2007 році. Там отой фрукт із етикетки напою «Живчик» має друзів, красотку «Грушку» та розумного і розважливого Лимона. Вони там постійно потрапляють в якісь пригоди. По характеру розмови гопніків, які отираються біля школи Живчика можна зробити висновок, шо в мультику зображена прекрасна Оболонька.

Фіксікі

maxresdefault (1)

Акто такіє Фіксікі бальшой бальшой сікрєт. Не знаю шо саме там пороблено на тих різноколсьорових чоловічках, але діти втрачають від них глузд. Суть мульта в тому, шо десь (напевно на Москві) живе хлопчик ДімДімич, і у нього є друзі маленькі людиська, які лагодять поламану техніку вдома і дратують собачку кусачку. Людиська ті дружать тіки з ДімДімичем. На прикладі всяких їхніх пригод доступно пояснюються цікаві речі з області фізики, хімії і всякого такого.

Генрі Обнімонстр

HenryHugglemonsterPoster_FamilyPose_resized_800_400_c1

Особисто я обожнюю тепер цей мультик, він фантастіческий і виконує правильні виховні цілі. На відміну від одного руського мультіка де дитину ростить ведмідь в лісі, взагалі немає контексту людського суспільства і Маші тій ніхера за її бешкети не буває, то у Генрі все інакше. Генрі живе в містечку різних страшних але добрих потвориськ. Вони мають усі свої вади, але в мультику демонструється уся толерантність, як ці страшні монстриська гарно і по-доброму вживаються поряд. Генрі страшний бешкетун. Вєчно кудись як влізе. Тільки потім він же сам і виправляє свої оці помилки, до того ж мульт вчить не просто каятися за скоєне, але і звертатися по допомогу до інших шоб виправити. Жаль що немає цього мультика в українському перекладі.

Кумі-кумі

27213

Це якийсь психо-неврологічний експеримент над людством. Скажена психоделічна кольорова гама світу кумі-кумі не лишить байдужим жодного маньяка. Але дітям чомусь цей мультик до душі. Дорослих він зазвичай травмує і шокує, і тільки якщо його передивитися мимоволі у стосімдесятчетвертий раз, тоді приходить розуміння певних підтекстів закладених в мульті. І він стає дуже ржачним для дорослих. Дітям подобається уловлювати там цікаву лексику того народику. Хаба-хаба, лака-лака!

Котікі впєрьод

m8

Котя і Катя ідуть вєчно хрен-зна куди. в кінці шляху вони зустрічають якогось перевдягнутого чувака який чітко проговорює усі дидактичні і виховні висновки. Кошенята палять шо то їхні тато або мама. І в кінці всі страшно сміються. Просто, понятно, полєзно. Кошенята там сині і трохи квадратні. Спасіба авторам, тепер дитя не понімає шо таке оте курглопике з вушками носиком і вусиками, бо котік має бути квадратним і синім.

Ларва

maxresdefault (2)

Зняли його якісь ієрогліфомовні люди, корейці чи китайці. То справжній правдивий життєпис дво червяків, які конфліктують з жуком, спілкуються посрєдством утробних газів, бояться пташку і закохуються… Це все дуже сірйозно. Я коли дивилася той мультик, то все думала шо або почну плакать, або мене знудить. Але дітям то все дуже подобається, загадка отака.

Вівця на острові

maxresdefault (3)

Двосерійний мультик про вівцю, яка попадає на острів і усіх там хреначить, чи то шоб поїсти, чи просто заради азарту. Окремо варто сказати про ту вівцю. На відміну від доброго, вихованого і чемного Шона, вівця з того мультика, то типу секретна розробка нашого міністерства аграрної політики, міноборони і МВД. То не вівця, то страшна машина смєрті. Кароче, розказувати тут довго, простіше переглянути. Мультик скоріше для дорослих. Проте у дітей він явно найвищий в топі, бо коли ми нервуємося що щас жаба завалить вівцю, то діти дуже сміються.

Баранчик Шон і Тіммі Тайм

Timmy-And-Yabba-timmy-time-and-shaun-the-sheep-33154660-573-430 Shaun-Sheep-full_3175019b

Це два різних мультсеріали. Але вони повязані малим баранчиком Тіммі, який є в обох стрічках. Тіммі Тайм простенький мульт для найменших, котрий скоріше просто вчить нормально комунікувати дітворі між собою. Баранчик Шон уже версія для діток трохи старших, і там розкривається глибинна суть свинства, закону і справедливості))). Кароче, в усій картині найрозумніший Шон, бідаха — собака Бітсер, найпришелепкуватіший — рудий хазяїн, найзлісніші сволочі — свині. Весь мульт можна дивитися тільки заради бабці в рожевому, яка приходить в кадр шоб всім наваляти ридикюлем, зачотна така бабця.

Покойо

POCO

Покойо — то синій хлопчик, він прикольний і бешкетний, зі своїми друганами витворяє всяке різне. І мабуть би мульт той пройшов поза нашою увагою, якби не шикарний лексичний матеріал. Якщо дітвора дивиться мультик іспанською чи англійською, то дуже легко засвоює необхідні для нормальної комунікації лексичні форми. Більшість англомовного лексичного запасу Надії саме з Покойо.

Свині всьому голова

peppa-pig2

Свинка Пеппа — цей топ усіх можливих дитячих топів!!!

Хай святиться імя того чувака шо придумав цей мультик, дай Боже крепкого здоров’я перекладачеві українською, і хай в віках звучать молитви батьківські за створення Пеппи. Історія проста — свиня Пеппа живе з татом Свином і мамою Свинею, в будиночку, і вони ведуть всякі там житейські свинячі справи, у них будуються будинки, народжуються братики і сестрички, вони сваряться і потрапляють в пригоди. І вся цінність цього мульта в тому що там є модель такої повної родини — тато мама, братик, сестричка, бабуся, дідусь. Там все як в хорошому справжньому житті. Одне нарікання до творців — діти моментально стають пепячими фанатами і вимагають щоб все в домі отримало ознаки отого свинства — піжами свинські, тарілки свинскі, заколки свинські, іграшки сто разів свинські, і це все у нас коштує дурних, безумних грошей.

Будьте здорові, дивіться прекрасне, ростіть щасливі!

comments powered by HyperComments