В житті новонародженого все вперше: вперше взяв іграшку, вперше перевернувся, вперше сів, вперше поповз, вперше переночував в наметі… :)

Наш перший виїзд відбувся, коли доні ще не було трьох тижнів з народження.

Скажу одразу, що я хвилювалася: щоб не було дитині холодно, щоб не було спекотно, комахи, а раптом дощ, а якщо розплачеться, а як спати і ще багато різних думок в тому ж напрямку. Тобто, не було вимкнено мозок і забито на все, були думки і варіанти, які виключали дані питання: взяли одежину для Аліси — з коротким рукавом, з довгим рукавом, з ніжками, без ніжок, взяли ковдрочку, намет був з двома виходами і з москітною сіткою — і доступ до свіжого повітря і захист від комах, питання з годуванням не було — я була поряд :) і звичайно спокій, який мені допомагали здобути і доця, яка мирно спала, чим показувала своє повне задоволення тим що відбувається, і чоловік, що на кожний мій закид підшукував варіанти рішення.

Отже, ми з нашими друзями командою Vitrolove вирішили провести одні з серпневих вихідних на острові біля міста Канів. Найняли катер, та перевезли речі, потім чоловік перевіз мене з доцьою. По приїзду на острів, вона поїла і заснула. Взагалі, скільки і куди ми не виїжджали мала завжди добре спала, при тому що в місті її не можна було вкласти і коляску на вулиці вона теж не сприймала. Я часто чекала нового виїзду, щоб трохи відпочити самій і дати відпочити дитині.

Далі, як у нормальних наметових містечках — встановлення наметів, багаття, і розваги.

Мене турбувала ніч, у малечі якраз почалися питання з животиком і ми очікували на пригоди… Все було добре, Аліска спала між нами, їй було затишно і спокійно, прокинулася, розбудила нас, розбудила всіх інших :) поїла і знову заснула до ранку.

Який прекрасний ранок ми втрьох зустріли, поки наші друзі ще спали. Я годувала доню, милуючись світанком над річкою, чоловік в цей час готував сніданок…

Подорожувати з дитям можна і потрібно. Ще раз повторюю істину, щасливі батьки — щасливі діти.

Я щаслива, що маю таку сім’ю, я щаслива, що маю таких друзів.

IMG_20150815_160043_edited

comments powered by HyperComments