Я що помітила…а Bad Mama то дуже комунікабельна жіночка…вона рідко коли тусується в голові у звичайної собі людинки без своїх луччих падружок: Bad Wife, Bad Friend, Bad Woman, Bad Employee і тд. Вони такі тусовачні падруги приходять до тебе в гості, коли в тебе з’являється хвилинка вільного часу, або перед сном якраз коли ти вже закриваєш очі і твоє стражденне тіло і мізки прагнуть відпочинку і тут таке «тук-тук» : «а Василина то вже заснувала стартапчик з трайняшками в дікрєтє…», «тук-тук» : « А Петрівна вже з мужа гєнєрала зробила і той на роботу на джипі їздить і кожен день з домашніми обідами в судочку»… «ку-ку» :  «А ось сусідський Іванко вже до десяти рахує і до трьох на англійській (то байдуже, що 5 6 7 8 9 він пропускає, а його англійське «Сри» то потуги нещасної дитини пояснити чого він вже п’яту хвилину бігає по хаті, тримаючись за дупу, поки його мама пояснює Свєтці по тіліфону, шо Іванко рахує на англійській до 20).

І ти така лежиш, а потім тихесенько прокрадаєшся на кухню за скляночкою вінца, ой ВОДИ канєшна, бо зараз же 00.15 і «самоє ано» для глибоких розмірковувань на тему стартапів, фідбеків, а моладасті і а вєчнам впринципі. І вибору в тебе теж не наблюдаєтса…ти, по-любому, ВВF з кимось із них. На сьогоднішньому етапі міцними узами дружби я пов’язана з жіночкою Bad Woman\Bad Employee. А вона така красотка! В неї свій власний стартап, який приносить їй колосальні дєньжища, паралельно він ще й еко-шмеко і це те, що приносить їй страшне задоволення. Ага, і талія в неї «асіна» і важить вона 50 кг, тому спідниця-карандаш виглядає на ній просто фантастично, а до каблів і сумочки фенді вапшє «вав-вав-вав». Коло її спілкування — тільки очєнь важні люди, іноземці, інвестори і, впринципі, чілавєкі, імена яких дуже важко вимовити і від того вони стають ше важніші. А в її інстаграмі є спеціально створені під неї фільтри «афігєннасть» і «ахірєннасть».  І вона така приходить до мене в гості, просить келих сухого Шардоне якогось там важного року і питається: «Ну що нового? Як ти розвиваєшся?».  А в тебе, канєшно же, таке відчуття ніби тобі харканули в ліцо…Бо посуд в тебе не помитий, в планці ти стояла ще як на фізрі в 9 класі, на спартівках в тебе пляма від броколі, а на руці тихенько причаїлась горда ПОліна какашка, та й з алкоголю в тебе тільки солодкі бурбалки з якогось задрипаного винограду з якоїсь задрипаної плантації задрипаного дядька. А тут ще й нещодавно в гості Bad Mama заходила…

Я от собі що думаю…невже це погано, якщо мама хоче посидіти з дитиною в декреті? Чому хтось змушений почувати себе не комфортно дома зі своєю дитиною? Так, я хочу вийти на роботу і носити спідниці-карандаші і даже фломастери і амбіцій в мене цілий вагон і бажання реалізації просто зашкалює. Просто і мамою теж бути хочеться…А  з іншої сторони…невже погано, що жінкам не сидиться дома і хочеться вилізти з  того «дня бабака» чи то пак «борсука»…з тим…як його…Томом Хенксом чи то пак з Білом Мюрреєм. А чи можливо встигати і те і те одночасно, якщо в тебе в добі всього 24 години?

І так…схема вимальовується досить проста: хочеш працювати – тусуєшся з Bad Mama. Хочеш посидіти з дитиною дома – прівєт Bad Woman. Обожнюєш свою кроху – ооо… Bad Wife фоловить тебе на Фейсбуці. Хочеш і реалізуватись, і побути вдома, і готувати мужу пенкейки на сніданок – ти – утопічний персонаж з якоїсь неіснуючої планети Ідеалус.

Так шо таке…) Іду поговорю з Bad Mama, бо поки я блогералася, Поліна почистила зуби водою з туалету. Сподіваюсь, наш дедді того не читає…а якщо читає, то це неправда, зірочка: ми вмиті і причесані. А якщо не читає, то таки почистила…

comments powered by HyperComments