Соломія може годинами говорити про мультики. В її колекції вже багато переглянутих мультяшок ( і в моїй тепер теж, здається, я у дитинстві дивилась мультиків менше ніж зараз). Ми завжди стараємось дуже вибірково підходити до мультиків, які дивляться дівчата і фільтрувати агресивні мульти з негативом. Тому цей текст, як ви вже могли зрозуміти, буде про наш топ 10 мультсеріалів.
Мультики будуть розміщені від найулюбленішого. Цей список є суб’єктивним і несе лише ознайомчий характер.

Отже, поїхали

image1. Пригоди Тайо (Tayo the Little Bus)

Пригоди веселого автобуса Тайо, який мріє стати справжнім, дорослим автобусом та його друзів. Розповідає про дружбу і взаємопідтримку і ненав’язливо навчає правилам дорожнього руху. Вже довго посідає місце улюбленого у Сольки.

image2. Щенячий патруль (Paw Patrol)

Шість сміливих цуценят і хлопчик Райдер завжди прийдуть на поміч своїм друзям і врятують Бухту Пригод від усіх незгод. Райдер і цуценячий патруль здатні знайти вихід з будь-якої складної ситуації. Завдяки цьому мультику нам прийшлось купити всю колекцію цих собак :)

image3. Міа та я (Mia & Mе)

Дівчинки Міа навчається в школі-інтернаті. Від своїх батьків вона має лише таємничу книгу і браслет завдяки яким вона переноситься у чарівну країну Центопію, світ ельфів та єдирогів. Потрапляючи туди вона перетворюється на ельфа, що вміє розмовляти з єдинорогами. Там, вона допомагає іншим ельфам рятувати їх світ від злої чаклунки. Завдяки Мії Соля дізналась, що існують єдинороги :)

image4. Свинка Пеппа (Peppa Pig)

Весела свинка Пеппа зі своїм меншим братом Джорджем, мамою Свинкою, татом Свином і друзями зможуть зацікавити своїми смішними історіями будь-якого малюка. Кожен день свинок і їх друзів сповнений пригод і веселощів. Ви ще не купили іграшкові фігурки (пластикові, гумові, текстильні) Пеппи та друзів?А пазли і піжамки з Пеппою? Тоді, це не за горами після перегляду :)

image

5. Боїнг іграшковий рейнджер (Boing The Play Ranger)

Яскрава історія про лева Боїнга та його друзів рейнджерів. Кожен з героїв має свою фішку. Вони можуть трансформуватись найнезвичнішим способом. Іграшкові рейнджери завжди прийдуть на допомогу мешканцям селища Пейвілль. Нам несказано повезло, що Боїнг не такий популярний як Пеппа і Щенячий патруль :)

image6. Тротро (Trotro)

Добрий мультик про маленького, допитливого віслючка Тротро, який щодня дізнається щось нове. Маленькі короткі серії і яскраві, проста анімація роблять цей мульт підходящим для зовсім маленьких діток.

image7. Кайю (Caillou)

Французький мультик про хлопчика Кайю, його сім’ю і друзів. Кожен день Кайю допомагає мамі з татом і виховує свою сестричку Розі. Мультфільм буде повчальним як для діток так і для батьків.

image8. Цікавинки від Джесса (Guess with jess)

Джесс — маленький, допитливий кіт, з ним ви дізнаєтесь навіщо бджоли роблять мед, звідки береться сніг і ще багато цікавих питань. Кожен новий день — нова загадка для кота і його друзів.

image9. Вулик (The Hive)

Історія про бджолиний вулик де оселились головні герої мама і тато бджілки і їх невгамовні дітки Баз і Рубі. Дорогою до школи Баз і Рубі мають безліч пригод і веселих історій.

image

10. Фіксики

Хлопчик Дім Дімич має незвичайних друзів Фіксиків, які доглядають за технікою у квартирі. Фіксики розкажуть малюку як правильно поводитись з побутовими приладами і для чого вони створені.

Веселого перегляду!

comments powered by HyperComments