Мами знають як організовувати незабутні свята для своїх дітей!
А скільки зусиль йде на всі ті деталі, які неодмінно створять настрій маленьким непосидам. В жодному разі не можна щось проґавити або забути – бо то вже геть не той результат!

Втримати всі дрібниці в голові: визначитися з тематикою, знайти локацію, підготувати тематичні костюми та елементи декору, замовити аніматора або самій готувати цікаві конкурси та розваги, не забути про смаколики і подарунки… Голова обертом! І вже ненавмисне хочеться, аби це свято швидше закінчилось.
Звільніть свою голову для гарного настрою, посмішок і світлих спогадів. Це потрібно вашій дитині від вас найбільше!

До ваших послуг професіонал дитячих розваг та батьківського спокою – Місто професій KidsWill!

На вас вже чекає різноманіття улюблених персонажів мультфільмів та казок, які неодмінно створять магічну атмосферу свята та подарують незабутні емоції, завдяки широкому вибору унікальних святкових програм. Кожна тематика дає можливість імениннику з друзями ознайомитись з деякими професіями, передбаченими за сценарієм програм, розв’язати безліч захоплюючих квестів та вирішити надважливі для вдалого свята завдання. І все це у супроводі знайомих героїв та найкращих друзів.

Винагородою за активну участь у виконанні завдань на дітей очікує запальне диско шоу, яке буде супроводжуватись цікавими іграми з різноманітним реквізитом, конкурсами з подарунками та веселими танцями під улюблені ритми.

Додатковою перевагою є те, що не потрібно турбуватися про святковий бенкет. KidsWill дає можливість додатково замовити організацію застілля з гарним тортом зі свічками.

Запам’ятати цю яскраву подію допоможуть справжні майстри своєї справи – фотограф та відеооператор. За вашим бажанням, обирайте додаткову послугу та залиште в сімейному архіві фотографії та/або відеокліп, заряджені гарним настроєм, яким у будь-який момент з ким-завгодно можна буде поділитися.

Позбавте себе зайвих турбот організації! Насолодіться родинним святом без зусиль! Варто лише обрати програму, яка буде більш цікавою для вашої дитини (враховуючи вік та особисті вподобання). Все інше сміливо покладайте на професіоналів KidsWill, які завжди дбайливо та ретельно ставляться до організації дитячих свят.

comments powered by HyperComments